Додаткові послуги в готелі Ganz & SPA

Головна » Послуги

Вирушаючи на гірськолижний курорт, ваша первинна мета, в більшості випадків, це катання на лижах чи сноуборді. Але часто трапляється так, що наші клієнти шукають різносторонній відпочинок, а іноді навіть намагаються поєднувати відпочинок з роботою. І готель Ganz & SPA відкриває перед вами прекрасні можливості для цього. Крім поселення в комфортабельних номерах різного типу, ви також можете скористатися і рядом додаткових послуг, які зроблять відпочинок адаптованим під вимоги і потреби. Ми подбали про те, що кожен клієнт був максимально задоволений сервісом в нашому готелі, залишив про нього тільки позитивні відгуки і найближчим часом повернувся до нас знову.

Трапляються і ситуації, що люди відправляються на Буковель і з робочою метою. У таких ситуаціях може зацікавити конференц-зал Буковель. Готель Ганц СПА Буковель пропонує всі необхідні умови для проведення бізнес-зустрічей, презентацій проектів, корпоративних вечірок, семінарів.

Після насиченого дня, проведеного на конференції, гості мають можливість відвідати красивий і затишний ресторан, в якому шеф-кухар здивує своїми кулінарними шедеврами. Серед страв української та європейської кухні кожен знайде щось собі до смаку. Професійні офіціанти, при необхідності, допоможуть визначитися з вибором, враховуючи побажання клієнтів.

Для особливих випадків

Ми також з радість розділимо з вами радісні моменти життя. Дні народження, ювілеї, дитячі свята, парубочі або дівич-вечори - поєднуйте корисне з приємним, зупинившись в нашому готелі в самому центрі Буковеля.

Потрібен готель з паркінгом Буковель, готель з конференц-залом або просто затишний час, щоб добре відпочити на гірськолижному курорті - ми з радістю відкриваємо свої двері і чекаємо нових зустрічей.

Конференц-зал

Для бізнес-клієнтів

Наші клієнти можуть скористатися конференц-залом, в якому комфортно розмістяться до 45 осіб. Приміщення оснащене сучасним аудіовізуальним обладнанням з доступом в Інтернет. Простір максимально адаптовано під вимоги подібного роду заходів.


Унікальна інфраструктура готелю дозволяє проводити заходи на високому рівні, а також поєднати ділову частину візиту з емоційним і фізичним відновленням. Ми пропонуємо можливість організації виставок, конференцій і тренінгів в готелі Ganz & SPA.

Лижна кімната

Лижна кімната з підігрівом


Збираючись на відпочинок, можна не хвилюватися про збереження своїх лиж / сноубордів. Жителі готелю можуть залишити гірськолижне спорядження в спеціально обладнаному приміщенні. Для кожного номеру виділено індивідуальну шафку з функцією сушки черевик. Це дозволить комфортно почувати себе під час катання на схилах Буковеля. Таку послугу пропонують далеко не всі готелі Буковеля, що є нашою істотною перевагою.

Паркінг

Ganz & SPA Буковель - готель з паркінгом


Більшість клієнтів приїжджають до нас власним автомобілем. Щоб не шукати паркінг Буковель, ми передбачили місце для машин. На території готелю знаходитися простора паркувальна зона з відеоспостереженням. Користування паркомісцем включено у вартість основної послуги готелю. Ми позбавляємо наших клієнтів від необхідності шукати парковки і витрачати час на походи від машини до готелю. Хотілося б також відзначити, що на курорті Буковель паркінг ціна залежить від віддаленості стоянки від підйомників, але завжди досить висока. Ми ж пропонуємо можливість заощадити кошти, проживаючи в нашому готелі і, користуючись безкоштовним паркуванням.